Μαύρο & Κόκκινο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός Empty Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός

Δημοσίευση από Aris Κυρ Ιαν 10, 2016 4:00 pm

Παιδιά μπορείτε όσοι εμπλέκεστε με τον εκδοτικό και έχετε δηλώσει ότι ενδιαφέρεστε για βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη κατάληψης και όποιος άλλος τελοσπάντων θέλει να βρεθούμε Τρίτη 20.00 στην κατάληψη να τα βάλουμε κάτω;
Aris
Aris
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 719
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός Empty Απ: Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιαν 10, 2016 4:09 pm

ok

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός Empty Απ: Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός

Δημοσίευση από alpha Δευ Ιαν 11, 2016 5:03 pm

Εγώ ως ενδιαφερόμενος (ακόμη Razz) μπορώ είτε την Τρίτη είτε και την Παρασκευή πριν την συνέλευση (νομίζω ειπώθηκε στο τσατ, αν κάνω λάθος διορθώστε).
alpha
alpha

Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός Empty Απ: Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιαν 15, 2016 1:15 am

αν παει καποιος στη θεση μου αυριο καραβανι ας βρεθουμε

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός Empty Απ: Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός

Δημοσίευση από Aris Κυρ Ιαν 17, 2016 6:59 pm

ανέβασα στην ομάδα στο fb το αρχείο με τις πρώτες επαφές για το βιβλιοπωλείο, μέχρι την επόμενη συνέλευση μας την Παρασκευή 22/1 στις 19.30 θα έχω συμπληρώσει και τα κενά.
Aris
Aris
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 719
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός Empty Απ: Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός

Δημοσίευση από Aris Κυρ Ιαν 17, 2016 7:06 pm

Ανεβάζω και κάποια σύντομα πρακτικά:
είπαμε να δούνε όσοι θα ήταν στο καθάρισμα του ισογείου τι έχει βρεθεί από χρήσιμα έπιπλα (δηλαδή καρέκλες, τραπέζια, βιβλιοθήκες κ.λπ.) πρέπει να φέρουμε τις 2 βιβλιοθήκες από τον δεύτερο στον πρώτο. Ο Αριστοτέλης θα φέρει υπολογιστή που όμως χρειάζεται να πάει πρώτα για τσεκ-απ. Ο Ορφέας ανέλαβε να φτιάξει μια βάση στο excel που θα περνάμε ότι καινούργια καταχώρηση υπάρχει. Εγώ να κάνω μια λίστα με επαφές (αυτήν που αναφέρω σε προηγούμενο πόστ). Για ότι δεν μπορούμε να βρούμε θα πρέπει να το αγοράσουμε, οπότε θα πρέπει να διοργανώσουμε κάτι για την οικονομική ενίσχυση του βιβλιοπωλείου και της βιβλιοθήκης. Τέλος θα κάνουμε δυο κείμενα που θα λένε δυο λόγια για την κάθε δομή. Μπορώ να κάνω δυο προσχέδια εγώ. Προτείνω να αναφέρουμε ότι τα έσοδα θα πηγαίνουν α. για η χρηματοδότηση νέων εκδόσεων και β. για τον εμπλουτισμό της βιβλιοθήκης/βιβλιοπωλείου. Αυτά.
Aris
Aris
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 719
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός Empty Απ: Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός

Δημοσίευση από Aris Κυρ Ιαν 17, 2016 7:49 pm

Α, κάτι ακόμα νομίζω ότι θα ήταν χρήσιμο να βγάλουμε ένα όνομα για το βιβλιοπωλείο ώστε να είναι πιο αναγνωρίσιμο.
Aris
Aris
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 719
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός Empty Απ: Ομάδα βιβλιοπωλείο/βιβλιοθήκη + εκδοτικός

Δημοσίευση από Aris Δευ Ιαν 18, 2016 9:32 pm

Μίλησα με ακυβέρνητες για να μας δώσουν βιβλία με πίστωση γύρω στα 400ευρώ για να ξεκινήσει το βιβλιοπωλείο μας. Αν καθαριστεί η αίθουσα μέσα στη βδομάδα που αποφασίσαμε (ενημερωτικά είπαμε αυτή στον πρώτο με το παράθυρο δίπλα απο την "κουζίνα") και έρθει ο υπολογιστής μπορώ να αρχίσω να φέρνω κάποια βιβλία.
Aris
Aris
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 719
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης